Новини та події

Зустріч Ірини Микичак з керівниками і головними лікарями Дрогобича, Трускавця, Борислава та Дрогобицького району.

Дата створення: 20:00 04.08.2018

Дрогобич. Міська рада. Запросили до розмови керівників і головних лікарів Дрогобича, Трускавця, Борислава і Дрогобицького району. Велика частина медичного простору Львівщини. Нелегка розмова. Вкрай складно знайти порозуміння у питаннях взаємних розрахунків за надану медичну допомогу мешканцям. Пацієнти не можуть і не будуть заручниками кризи міжбюджетних стосунків між місцевими радами. Насамперед, шукаємо вихід з кризи комунікації.  Переконана, що нам вдалося знайти спільне розуміння ситуації і разом з депутатами міських і районної ради якнайшвидше вийти на правильні рішення в інтересах людей. Дякую усім колегам за зустріч.

Обережно дифтерія!

Дата створення: 16:37 02.08.2018

В Україні зареєстровано четвертий випадок захворювання на дифтерію.

Дата створення: 16:28 31.07.2018

Трускавецька поліклінічна медицина ( первинка, гінекологія, вузькі спеціалісти) перезавантажилася. Утеплено фасад, майже всюди проведені ремонти коридорів і кабінетів. У всіх нові меблі. У кожного сімейного лікаря є нові отоскопи, глюкометри, стетофонендоскопи, ел. термометри, ел. ваги для дорослих і дітей, ростоміри, небулайзери, електрокардіографи. Вся гінекологія отримала нові функціональні крісла для огляду жінок. У всіх сімейних лікарів - ноутбуки з інтернетом. Реєстратура, сімейні лікарі і багато вузьких спеціалістів заведені в локальну лікарняну комп’ютерну мережу і користуються програмою «Доктор Елекс». Запис пацієнтів, всі медичні дані ( об’єктивний стан, аналізи, обстеження, листки непрацездатності, дані E-health і т.д.) - все комп’ютеризовано. Це все - Трускавець.