Новини та події

Обережно дифтерія!

Дата створення: 16:37 02.08.2018

В Україні зареєстровано четвертий випадок захворювання на дифтерію.

Дата створення: 16:28 31.07.2018

Трускавецька поліклінічна медицина ( первинка, гінекологія, вузькі спеціалісти) перезавантажилася. Утеплено фасад, майже всюди проведені ремонти коридорів і кабінетів. У всіх нові меблі. У кожного сімейного лікаря є нові отоскопи, глюкометри, стетофонендоскопи, ел. термометри, ел. ваги для дорослих і дітей, ростоміри, небулайзери, електрокардіографи. Вся гінекологія отримала нові функціональні крісла для огляду жінок. У всіх сімейних лікарів - ноутбуки з інтернетом. Реєстратура, сімейні лікарі і багато вузьких спеціалістів заведені в локальну лікарняну комп’ютерну мережу і користуються програмою «Доктор Елекс». Запис пацієнтів, всі медичні дані ( об’єктивний стан, аналізи, обстеження, листки непрацездатності, дані E-health і т.д.) - все комп’ютеризовано. Це все - Трускавець.

25.07.2018 р. у Трускавецькій міській лікарні відбулась зустріч директора інституту сімейної медицини НМАПО імені П. Л. Шупика професора Шекери Олега Григоровича з лікарями первинної ланки за участю голови м. Трускавця п. А. Кульчинського.

Дата створення: 09:30 26.07.2018

Професор Шекера О. Г. виступив з презентацією про роль НМАПО ім.. П. Л. Шупика в реформуванні первинної медичної допомоги та розвитку сільської медицини в Україні. Детально зупинився на нормативно-правовому залученні охорони здоров’я, етапах впровадження медичної реформи. Розглядалося питання і запровадження міжнародної класифікації первинної медичної допомоги ІСРС-2, з якою лікарі первинної ланки м. Трускавця працюють з квітня 2018р. по формі 074/о.