Жіноча консультація

Жіноча консультація є структурним підрозділом Трускавецької міської лікарні і надає всі види амбулаторної акушерсько-гінекологічної допомоги населенню.

Основними завданнями жіночої консультації є :

• надання кваліфікованої акушерсько-гінекологічної допомоги населенню прикріпленої території;
  • проведення лікувально-профілактичних заходів, спрямованих на попередження ускладнень вагітності, післяпологового періоду, гінекологічних захворювань;
  • втілення у практику сучасних методів профілактики, діагностики та лікування вагітних жінок та гінекологічних хворих, а також передових форм і методів амбулаторної акушерсько-гінекологічної допомоги;
  • забезпечення жінок соціально-правовою допомогою, на основі законодавства про охорону здоров’я матері і дитини.

Нич

Леся Зенонівна

Завідувач жіночої консультації

Голова ЛКК

1959 р.н.

1982 р. закінчила Івано-Франківський державний медичний інститут, за спеціальністю «Лікувальна справа», вища кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Акушерство і гінекологія».

тел. (03247) 5-36-53

Косюта

Василь Петрович

Лікар-акушер-гінеколог

1994 р. закінчив Івано-Франківську державну медичну академію, за спеціальністю «Лікувальна справа», вища кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Акушерство і гінекологія».

Кушнір

Ірина Степанівна

1980 р.н.

2003 р. закінчила Львівський державний медичний університет, за спеціальністю «Лікувальна справа», друга кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Акушерство і гінекологія», сертифікат лікаря-спеціаліста зі спеціальності «Дитяча гінекологія».

Лоцуняк

Зеновій Карлович

1955 р.н.

1979 р. закінчив Львівський державний медичний інститут, за спеціальністю «Лікувальна справа», вища кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Акушерство і гінекологія».

Трикуц

Микола Петрович

1947 р.н.

1975 р. закінчив Львівський державний медичний інститут, за спеціальністю «Лікувальна справа», перша кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Акушерство і гінекологія».

Акушерки – 5 чол. (вища – 3, без категорії – 2)