Відділення медичної допомоги підліткам та молоді «Клініка, дружня до молоді»

Відділення медичної допомоги підліткам та молоді «Клініка, дружня до молоді» є структурним підрозділом Трускавецької міської лікарні.

Діяльність медичної допомоги підліткам та молоді «Клініка, дружня до молоді» здійснюється за наступними напрямками:

• консультативний;
  • профілактичний;
  • лікувально-діагностичний.

Основними завданнями медичної допомоги підліткам та молоді «Клініка, дружня до молоді» є:

• формування здорового способу життя;
  • збереження репродуктивного здоров’я та підготовка до усвідомленого батьківства;
  • формування відповідальної поведінки в статевих та міжособистісних відносинах;
  • попередження виникнення ризикової поведінки та зменшення впливу її наслідків;
  • профілактика інфекцій, що передаються статевим шляхом, в тому числі ВІЛ/СНІД;
  • проведення добровільного до тестового консультування і тестування на ВІЛ-інфекцію згідно з протоколом;
  • збереження психічного здоров’я, в т.ч. у складних життєвих обставинах;
  • формування навичок, які сприяють збереженню здоров’я, підвищенню рівня інформованості з питань здорового способу життя; консультування дітей молоді та членів їх сімей;
  • направлення за необхідністю на обстеження та лікування до інших закладів охорони здоров’я;
  • діагностика та лікування захворювань відповідно до протоколів, затверджених МОЗ України;
  • направлення до ЦСССДМ для забезпечення соціального супроводу у разі необхідності;
  • участь спільно із спеціалістами ЦСССДМ в підготовці та діяльності волонтерів;
  • залучення молоді до співпраці здійснюється шляхом участі у розробці та поширенні інформаційно-просвітницьких матеріалів, проведенні навчально-тематичних семінарів, тренінгів, наданні консультативно-інформаційних послуг різним категоріям дітей та молоді (за методом «рівний-рівному»).

Новицький

Володимир Ярославович

Завідувач відділення медичної допомоги підліткам та молоді

«Клініка, дружня до молоді»

1960 р.н.

1984 р. закінчив Львівський державний медичний інститут, за спеціальністю «Педіатрія», вища кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Педіатрія», вища кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Загальна практика-сімейна медицина».

тел. (03247) 5-26-83

Гузичак

Остап Ярославович

Лікар-уролог

1981 р. закінчив Львівський державний медичний інститут, за спеціальністю «Лікувальна справа», вища кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Урологія».

Кушнір

Ірина Степанівна

Лікар-гінеколог дитячого та підліткового віку

1980 р.н.

2003 р. закінчила Львівський державний медичний університет, за спеціальністю «Лікувальна справа», друга кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Акушерство і гінекологія», сертифікат лікаря-спеціаліста зі спеціальності «Дитяча гінекологія».

Сов’як

Наталія Михайлівна

Лікар-дерматовенеролог

1977 р.н.

2003 р. закінчила Тернопільську державну медичну академію, за спеціальністю «Лікувальна справа», перша кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Дерматовенерологія».

Федів

Наталія Володимирівна

Лікар-терапевт-підлітковий

1988 р.н.

2011 р. закінчила Львівський державний медичний університет, за спеціальністю «Лікувальна справа», друга кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Терапія».

Психолог

Сестра медична кабінету «Довіра» - 1 чол. (перша - 1)

Сестра медична кабінету щеплень - 1 чол. (перша - 1)

Сестри медичні кабінету здорової дитини - 2 чол. (вища - 1, без категорії - 1)