Відділення медичних оглядів та медичного обслуговування пацієнтів

Відділення  медичних оглядів та медичного обслуговування пацієнтів є структурним підрозділом Трускавецької міської лікарні.

Перелік платних послуг,

які надаються Трускавецькою міською лікарнею

1. Косметологічна допомога, крім тієї, що подається за медичними показаннями (Ендовенозна коагуляція вен).
  2. Анонімне обстеження та лікування хворих.
  3. Операції штучного переривання вагітності в амбулаторних умовах (у разі затримки менструації не більше як на 20 днів) та у стаціонарі (до 12 тижнів вагітності).
  4. Медичні огляди:
  • для отримання виїзної візи та при виїзді на лікування за наявності відповідних медичних документів.
  • попередні профілактичні медичні огляди при прийнятті на роботу, для отримання посвідчення водія транспортних засобів, для отримання дозволу на право отримання та носіння зброї громадянами, а також відповідні періодичні профілактичні медичні огляди.
  1. Протезування зубне.
  2. Корекція зору за допомогою окулярів та контактних лінз.
  3. Стоматологічна допомога, що надається населенню.
  4. Медичне обслуговування закладів відпочинку всіх типів, спортивних змагань, масових культурних та громадських заходів тощо.
  5. Лабораторні, діагностичні та консультативні послуги за зверненнями громадян, що надаються без направлення лікарів.
  6. Перебування у стаціонарі рідних у зв’язку з доглядом за хворим, якщо це не зумовлено станом хворого та надання їм послуг лікування, профілактичного характеру.
  7. Проведення профілактичних щеплень особам за власним бажанням або на вимогу, і які бажають їх зробити поза схемами календаря профілактичних щеплень в Україні.
  8. Медичне обслуговування за договорами із суб’єктами господарювання.
  9. Медичне обслуговування іноземних громадян, які тимчасово перебувають на території України, в тому числі за договорами страхування.
  10. Видача бланків особистої медичної книжки.
  11. Стажування лікарів-інтернів:
  • закінчили недержавні вищі медичні заклади;
  • закінчили державні вищі медичні заклади на умовах контракту;
  • повторно проходять інтернатуру;
  • бажають отримати другу спеціальність в інтернатурі.
  1. Видача копії медичної довідки, витягу з історії хвороби.
  2. Послуги пральні за договорами.
  3. Перебування громадян за їх бажанням у стаціонарі з поліпшеним сервісним обслуговуванням.
  4. Надання послуг по медичному обслуговуванні пацієнтів за договорами із суб’єкт господарювання які перебувають в м.Трускавець.

Павлюк

Наталія Леонідівна

Завідувач відділення медичних оглядів та медичного обслуговування пацієнтів

1969 р.н.

1996 р. закінчила Тернопільський державний медичний інститут, за спеціальністю «Лікувальна справа», вища кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Гастроентерологія», вища кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Терапія».

тел. (03247) 5-32-61

Гусаківська

Данута Володимирівна

Лікар-лаборант

1960 р.н.

1987 р. закінчила Львівський держуніверситет ім.І.Франка, за спеціальністю «Біологія», вища кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Клінічна лабораторна діагностика».

Івасівка

Христина Петрівна

Лікар-отоларинголог

1985 р.н.

2009 р. закінчила Львівський державний медичний інститут, за спеціальністю «Лікувальна справа», друга кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Отоларингологія»,  сертифікат лікаря спеціаліста зі спеціальності «Дитяча отоларингологія».

Кіндракевич

Василь Володимирович

Лікар-хірург

1992 р. закінчив Архангельський медичний інститут, за спеціальністю «Лікувальна справа», вища кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Хірургія».

Місько

Володимир Тадейович

Лікар з ультразвукової діагностики

1961 р.н.

1986р. закінчив Вінницький медичний інститут ім. М.І. Пирогова за спеціальністю «Лікувальна справа», кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Ультразвукова діагностика».

Раделицька

Галина Володимирівна

Лікар психіатр,

лікар-нарколог

1987 р.н.

2011 р. закінчила Івано-Франківський державний медичний університет, за спеціальністю «Лікувальна справа», сертифікат лікаря-спеціаліста зі спеціальності «Психіатрія».

Стевчак

Світлана Несторівна

Лікар-невропатолог

1959 р.н.

1983 р. закінчила Харківський медичний інститут, за спеціальністю «Лікувальна справа», вища кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Неврологія».

Федів

Наталія Володимирівна

Лікар-терапевт

1988 р.н.

2011 р. закінчила Львівський державний медичний університет, за спеціальністю «Лікувальна справа», друга  кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Терапія»,

сертифікат лікаря-спеціаліста зі спеціальності «Кардіологія».

Шевченко

Ольга Миколаївна

Лікар-лаборант

1950 р.н.

1978 р. закінчила Львівський університет, за спеціальністю «Біологія», вища кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Клінічна лабораторна діагностика».

Техніки зубні – 3 чол. (вища – 2, без категорії -1)

Рентгенолаборант  - 1 чол. (вища - 1)

Лаборант з бактеріології – 2 чол. (вища - 2)

Сестри медичні – 5 чол. (вища – 2, перша – 2, без категорії -1)