Відділення урології та інтервенційної радіології

Відділення урології та інтервенційної радіології є структурним підрозділом Трускавецької міської лікарні.

В відділенні проводять малоінвазивні втручання, які дозволяють без розрізів вилікувати хворого, знизивши перебування хворого в стаціонарі до 2 – 7 діб:

• трансуретральні резекції простати (видалення аденоми передміхурової залози)
  • трансуретральні резекції пухлин сечового міхура (видалення пухлини сечового міхура)
  • внутрішня оптична уретротомія (розсікання стриктур (звужень) уретри)
  • контактна літотрипсія в сечовому міхурі, сечоводах, нирках (при цих методах дроблення не мають значення стать, вік хворих, розміри і щільність каменів, знижується вплив супутніх захворювань на показання до операції)
  • антеградна та ретроградна уретеротомії (розсічення стриктур (звужень) сечоводів травматичного та запального походження)
  • дистанційна літотрипсія  (дроблення каменів малої та середньої щільності розмірами до 2 сантиметрів)
  • стентування сечоводів (встановлення спеціального катетера в сечовід з метою тимчасового деблокування нирок)
  • цистоскопія та уретероскопія (огляд сечового міхура та сечовода за допомогою сучасного інструментального та відео- обладнання)
  • перкутанна нефростомія (тимчасове чи пожиттєве деблокування нирки через прокол в поперековій ділянці)
  • склерозування кіст нирок з дренуванням чи окремою пункцією, а також класичні урологічні операції

Деркач

Ігор Анатолійович

Завідувач відділення урології та інтервенційної радіології

1987 р. закінчив Донецький державний медичний інститут, за спеціальністю «Лікувальна справа», вища кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Урологія».

тел. (03247) 5-23-88

Босак

Михайло Володимирович

1985 р.н.

2008 р. закінчив Львівський національний медичний університет, за спеціальністю «Лікувальна справа», перша кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Урологія».

Гузичак

Остап Ярославович

Лікар-уролог

1981 р. закінчив Львівський державний медичний інститут, за спеціальністю «Лікувальна справа», вища кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Урологія».

Іванчук

Оксана Орестівна

1978 р.н.

2002 р. закінчила Дніпропетровську державну медичну академію, за спеціальністю «Лікувальна справа», перша кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Урологія».

Іроденко

Василь Миколайович

1987 р.н.

2010 р. закінчив Ужгородський державний  університет, за спеціальністю «Лікувальна справа», друга кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Урологія».

Лисик

Орест Степанович

1950 р.н.

1979 р. закінчив Львівський державний медичний інститут, за спеціальністю «Лікувальна справа», вища кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Урологія».

Лоскутов

Антон Єгорович

1979 р.н.

2002 р. закінчив Донецький державний медичний університет, за спеціальністю «Лікувальна справа», вища кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Урологія».

Луців

Ігор Ігорович

1978 р.н.

2003 р. закінчив Тернопільську державну медичну академію, за спеціальністю «Лікувальна справа», вища кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Урологія».

Петришин

Ольга Ярославівна

1984 р.н.

2008 р. закінчила Львівський національний медичний університет, за спеціальністю «Лікувальна справа», друга кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Урологія».

Прийма

Олег Богданович

1963 р.н.

1986 р. закінчив Львівський державний медичний інститут, за спеціальністю «Лікувальна справа», вища кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Урологія».

Фецяк

Ярослав Васильович

1954 р.н.

1977 р. закінчив Львівський державний медичний інститут, за спеціальністю «Лікувальна справа», вища кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Урологія».

Козак

Оксана Романівна

1981 р.н.

2000 р. закінчила Самбірське медичне училище, за спеціальністю «Лікувальна справа», вища кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Сестринська справа».

Сестри медичні (палатні) – 6 чол. (вища – 6)

Сестра медична в перев’язочній – 1 чол. (друга – 1)

Молодші медичні сестри з догляду за хворими

Молодша медична сестра (санітарка-прибиральниця)