Терапевтичне відділення

Терапевтичне відділення – одне із функціональних підрозділів Трускавецької міської лікарні  в якій проводиться консервативне лікування хворих з різними захворюваннями внутрішніх органів.

Відділення терапії знаходиться на 4-6 - ому поверсі ТМЛ.

У відділенні проводиться диференціальна діагностика і надається медична допомога хворим терапевтичного профілю. Використовуються сучасні інноваційні методи лікування.

Показаннями для лікування в терапевтичному відділенні є гострі та хронічні захворювання органів системи дихання, шлунково-кишкового тракту та серцево-судинної системи,а саме:

·         гострий бронхіт;

·         хронічний бронхіт;

·         пневмонія;

·         бронхіальна астма;

·         гастрит;

·         виразкова хвороба;

·         панкреатит;

·         коліт;

·         холецистит, гепатит;

·         цироз печінки;

·         анемія;

·         гіпертонічна хвороба;

·         ішемічна хвороба серця;

·         ревматизм;

·         поліартрит;

·         новоутворення.

Інформація для пацієнтів:
Для вирішення питання про планову  госпіталізацію в терапевтичне відділення необхідно мати:
1. Скерування відділу первиної медичної допомоги.
2. Паспорт.
3. Заключення рентгенографії або флюорограії ОГП.
4. Заключення гінеколога для жінок та уролога для чоловіків.

Петрів

Михайло Миколайович

Завідувач терапевтичного відділення

1989 р. закінчив Львівський державний медичний інститут, за спеціальністю «Лікувальна справа», вища кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Терапія».

тел. (03247) 5-30-91

Атаманюк

Галина Віталіївна,

Лікар-терапевт

1973 р.н.

1997 р. закінчила Тернопільську державну медичну академію, за спеціальністю «Лікувальна справа», вища кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Терапія».

Бохонок

Ліда Михайлівна

Лікар-кардіолог

1939 р.н.

1965 р. закінчила Львівський державний медичний інститут, за спеціальністю «Лікувальна справа», вища кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Кардіологія».

Градова

Леся Іванівна

Лікар-терапевт

1983 р.н.

2006 р. закінчила Тернопільський державний медичний інститут, за спеціальністю «Лікувальна справа», перша кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Терапія».

Жук

Наталя Йосипівна

Лікар-кардіолог

1968 р.н.

1991 р. закінчила Ужгородський державний університет, за спеціальністю «Лікувальна справа», вища кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Кардіологія».

Павлюк

Наталя Леонідівна

Лікар-гастроентеролог

1969 р.н.

1996 р. закінчила Тернопільський державний медичний інститут, за спеціальністю «Лікувальна справа», перша кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Гастроентерологія», вища кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Терапія».

Кузьма

Тетяна Миколаївна

1968 р.н.

1986 р. закінчила Бориславське медичне училище, за спеціальністю «Медична сестра», вища кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Сестринська справа».

Сестри медичні – 17 чол. (вища -14, друга – 1, без категорії – 2)