Приймальне відділення

Приймальне відділення є структурним підрозділом Трускавецької міської лікарні, яке в цілодобовому режимі надає екстрену (невідкладну) медичну допомогу.

Основними завданнями відділення є:

цілодобовий прийом пацієнтів, які поступають в ургентному порядку, які доставлено бригадами екстреної медичної допомоги, які звернулись самостійно чи по направленню лікувально-профілактичних закладів. Госпіталізація хворих в плановому порядку за скеруванням лікувально-профілактичних закладів з 8:00 – 14:00 год.

Кваліфікаційний огляд, обстеження, надання хворим необхідної медичної допомоги та госпіталізацію у відповідні відділення.

Здійснення санітарної обробки хворих, оформлення первинної облікової та звітної медичної документації. Сортування пацієнтів при масовому надходжень до лікарні на ранньому госпітальному етапі.

Ковалик

Роман Мирославович

Завідувач відділення

Лікар-терапевт

1971 р.н.

1997 р. закінчив Тернопільську державну медичну академію, за спеціальністю «Лікувальна справа», вища кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Терапія».

Соколовська

Галина Борисівна

Лікар-терапевт

1967 р.н.

1993 р. закінчила Івано-Франківський державний медичний інститут, за спеціальністю «Лікувальна справа», вища кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Терапія».

Ільченко

Тетяна Кожанівна

1957 р.н.

1975 р. закінчила Бориславське медичне училище, за спеціальністю «Медична сестра», вища кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Сестринська справа».

Сестри медичні – 5 чол. (вища – 3, перша – 1, друга – 1)

Молодші медичні сестри з догляду за хворими

Молодші медсестри (санітарки прибиральниці)