Сьогодні на місцях головне завдання – активна робота медиків, які повинні пояснювати людям необхідність вакцинації.

Дата: 07.11.2019 19:41

07.11.2019 р. в Трускавецькій міській лікарні проведена нарада щодо введення в дію Рішення оперативного штабу Міністерства охорони здоров’я України з реагування на ситуації з поширення інфекційних хвороб, яких можна запобігти шляхом вакцинації.

Лікар загальної практики-сімейний лікар Вахнич М.О. виступив з презентацією «Дифтерія», нагадав присутнім про захворювання, акцент зробив на профілактику.

Завідувач відділення первинної медичної допомоги Рибак Н.Й. розповіла про стан щеплення в місті, акцентувала що попередити розвиток захворювання та запобігти небезпечних ускладнень можна лише шляхом вакцинації дітей відповідно до календаря щеплень і ревакцинації дорослих (кожні 10 років).

Безоплатне щеплення від дифтерії можна отримати звернувшись до педіатра, терапевта чи сімейного лікаря, з яким у вас укладена декларація.

Медики закликають не наражати на небезпеку себе і своє оточення та вчасно вакцинуватися !