Трускавецька міська лікарня розпочала святкування Дня медика.

Дата: 15.06.2018 14:05

Трускавецька міська лікарня розпочала святкування Дня медика.

На урочистості з вітальними словами виступили головний лікар Ігор Стасик, міський голова Трускавця Андрій Кульчинський, отець Василь Полянко. Кращим медикам вручили вітальні грамоти та квіти, а діти медичних працівників підготували для колективу лікарні музичні вітання. Самі ж медики проявили неабиякий креатив, - кожне відділення презентувало окремий декорований стіл. Хто з квітами та вишиваним декором, хто - зі смаколиками національної кухні, а хто - з оригінальними медичними декораціями.

Від голови ЛОДА Олега Синютки Трускавецька лікарня в особі головного лікаря Ігоря Стасика отримала символічний сувенірний подарунок - "футболку лідера". Так як саме ТМЛ лідирує в реалізації медичної реформи (підписано більше 8 тисяч декларацій між лікарями та пацієнтами), демонструє успішну роботу та входить в 5-ку кращих медичних закладів області.

Приєднуємось до вітань!!