Тренінг у м.Львові «Фінансово-економічні та юридичні засади господарювання надавача первинної медичної допомоги»

Дата: 08.10.2018 14:35

3-5 жовтня 2018 р. у м.Львові відбувся тренінг «Фінансово-економічні та юридичні засади господарювання надавача первинної медичної допомоги» за підтримки Міністерства охорони здоров’я України, Національної служби здоров’я України, спільного з світовим банком проекту МОЗ України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей», USAID, PEPFAR та DELOITTE.

У тренінгу взяли участь 10 медичних установ - лідерів медичної реформи. Львівщину представляла Трускавецька міська лікарня. Тренінг проходив у форматі обговорення проблемних питань, теоретичної частини та обов’язкових практичних навичок. Розглядалися питання реформи фінансування системи охорони здоров’я, окремі аспекти трудових відносин; принципи формування колективного договору, положення про оплату праці, основні економічні показники діяльності підприємства, стимулювання та мотивація персоналу.

Доповідачами були Максим Дуда, к.е.н. – старший радник з питань фінансування системи охорони здоров’я, Олена Хитрова, юристка Харківської експертної групи підтримки медреформи, Ірина Жигінас – радник голови, Національна служба здоров’я України, Наталя Коваленко – радник з питань фінансування системи охорони здоров’я.