Інформація КНП «Трускавецька міська лікарня» за період з 28.09.2018 р. по 05.10.2018 р.

Дата: 05.10.2018 11:28

Захворюваність на ГРВІ зменшилась до - 64 випадків (за минулий тиждень - 68), з них: серед дорослих - 32 (за минулий тиждень - 17), дітей - 32 (за минулий тиждень  - 51).

Показник травматизму зменшився до – 42 випадків (за минулий тиждень - 43), з них: вуличних травм - 23 (за минулий

тиждень - 20), побутових - 19 (за минулий тиждень - 23).

03.10.2018 р. в Департаменті охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації відбулась робоча нарада з наступних питаннях:

1. Про стан із виплатою заробітної плати по закладах охорони здоров'я, наявну заборгованість та незабезпеченість коштами на її виплату до закінчення 2018 року.
  2. Про стан справ з перетворення комунальних закладів охорони здоров'я області в комунальні некомерційні підприємства, укладання з Національною службою здоров'я України угод на надання первинної медичної допомоги населенню, існуючі проблеми та шляхи їх вирішення.
  3. Про стан підписання на підвідомчих адміністративних територіях лікарями первинної ланки закладів охорони здоров'я декларацій на про надання медичних послуг населенню.
  4. Питання стосовно стану справ з підготовкою документів на будівництво нових амбулаторій загальної практики сімейної медицини та дооснащення діючих медичним обладнанням та автомобільним транспортом.

3-5 жовтня 2018 р. у м.Львові відбувся тренінг “Фінансово-економічні та юридичні засади господарювання надавача первинної медичної допомоги”.

05.10.2018 р. в Департаменті охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації відбулась робоча зустріч з керівником юридичної компанії «ILF», представником експертної групи підтримки медичних реформ при МОЗ України п.О.Хітровою з питання особливостей укладання комунальними некомерційними підприємствами договорів з Національною службою здоров’я України, аспектів врегулювання ними договірних відносин та укладання колективного договору.

05.10.2018 р. в Львівському обласному медичному інформаційно-аналітичному центрі відбулась здача звіту міської лікарні за

9-ть місяців 2018 р.

Кількість проведених оперативних втручань – 17, з них малоінвазивних – 7 (хірургічних – 7, з них малоінвазивних – 1; урологічних – 9, з них малоінвазивних – 5; гінекологічних – 1, з них малоінвазивних – 1).

Загальна кількість іноземців, які звертались за медичною допомогою – 4 (1 - госпіталізований).

Кількість пацієнтів що уклали декларації – 14134 чол. (станом на 05.10.2018 р.).

Зареєстровано 1 випадок кору у дитини.