З 15 листопада по 29 листопада в м.Трускавець стартує акція «Дні профілактики онкозахворювань статевої сфери у чоловіків» !

Дата: 14.11.2019 10:40

Акція спрямована на покращення поінформованості населення. Рак передміхурової залози (РПЗ) – одна з найважливіших медичних проблем, займає друге місце серед причин смерті від злоякісних новоутворень у чоловіків і є найбільш поширеним захворюванням в Європі.

Мета – нагадати чоловічому населенню про рак простати, який на початку протікає безсимптомно. Зверніться до уролога, пройдіть УЗД та здайте кров на виявлення простатоспецифічного антигену. Таке обстеження чоловіки після 50 років мають проходити щорічно. Якщо хвороба виявлена на ранній стадії, тоді можна пропонувати радикальне лікування, що дозволить пацієнту одужати».