Інформація КУ «Трускавецька міська лікарня» за період з 01.06.2018 р. по 08.06.2018 р.

Дата: 08.06.2018 10:00

Захворюваність на ГРВІ зменшилась до - 61 випадку (за минулий тиждень - 64), з них: серед дорослих - 18 (за минулий тиждень - 19), дітей - 43 (за минулий тиждень  - 45).

Показник травматизму – зріс до 50 випадків (за минулий тиждень - 44), з них: вуличних травм - 34 (за минулий тиждень - 31), побутових - 16 (за минулий тиждень - 12).

07.06.2018 р. в рамках реалізації проекту Агенства США з міжнародного розвитку «Фінансування та управління охороною здоров’я» в актовій залі департаменту охорони здоров’я (вул.Конопницької, З м.Львів) відбувся семінар та низка тренінгів з обговорення нового механізму фінансування лікарень, результатів використання програмного модуля для проведення аналізу витрат пілотних закладів охорони здоров’я, формування бази даних пролікованих хворих для закладів охорони здоров’я Львівської області 1-ї та 2-ї груп.