Неврологічне відділення

Неврологічне відділення є структурним підрозділом Трускавецької міської лікарні.

У відділенні лікуються хворі із захворюваннями центральної і периферичної нервової системи, а саме: запальні захворювання ЦНС, демієлінізуючі захворювання ЦНС, цереброваскулярні захворювання і їх наслідки, хвороби хребта і вертеброгенні захворювання нервової системи, наслідки травм нервової системи і функціональні захворювання центральної нервової системи.

Лірник

Ірина Іванівна

Завідувач неврологічного відділення

1979 р.н.

2002 р. закінчила Тернопільську державну медичну академію, за спеціальністю «Лікувальна справа», перша кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Неврологія».

тел. (03247) 5-50-72

Павлик

Вадим Іванович

Лікар-невропатолог

1972 р.н.

1999 р. закінчив Ужгородський державний університет, за спеціальністю «Лікувальна справа», вища кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Неврологія».

Войтанович

Ольга Іванівна

1970 р.н.

1988 р. закінчила Тихвинське медичне училище, за спеціальністю «Медична сестра», вища кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Сестринська справа».

Сестри медичні палатні – 6 чол. (вища – 6)

Молодші медичні сестри з догляду за хворими