Хірургічне відділення

Хірургічне відділення є структурним підрозділом Трускавецької міської лікарні.

В складі відділення 55 ліжок. Палати 2 і 4 місні. Є палати з покращеними умовами перебування.

Хірургічну допомогу надають 7 лікарів.

Ургентна допомога надається лікарями які чергують надому цілодобово.

В хірургічному відділенні виконуються ургентні операції на черевній порожнині а також планові операції. Різні види гриж з використанням сітчатих ендопротезів. Операції на кишківнику, при геморої з використанням новітніх технологій.

Операції при варикозній хворобі нижніх кінцівок в тому числі ендовазальні лазерні абляції.

Малоінвазивні (лапароскопічні) операції при гострому і хронічному холециститах, апендициті, різних видах гриж, діафрагмальних грижах, баріатричні операції і інші.

Куцик

Богдан Іванович

Завідувач хірургічного відділення

1952 р.н.

1978 р. закінчив Львівський державний медичний інститут, за спеціальністю «Лікувальна справа», вища кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Хірургія».

тел. (03247) 5-34-41

Корінь

Віталій Володимирович

1977 р.н.

2000 р. закінчив Тернопільську державну медичну академію, за спеціальністю «Лікувальна справа», перша кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Хірургія».

Кулина

Володимир Романович

1963 р.н.

1988 р. закінчив Івано-Франківський медичний інститут, за спеціальністю «Лікувальна справа», вища кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Хірургія».

Лоцуняк

Зеновій Карлович

Лікар-акушер-гінеколог

1955 р.н.

1979 р. закінчив Львівський державний медичний інститут, за спеціальністю «Лікувальна справа», вища кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Акушерство і гінекологія».

Оленич Галина Ярославівна

1974 р.н.

1998 р. закінчила Ужгородський державний університет, за спеціальністю «Лікувальна справа», перша кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Хірургія».

Федорович

Ігор Володимирович

Лікар-хірург

1992 р. закінчив Тернопільський державний медичний інститут, за спеціальністю «Лікувальна справа», вища кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Хірургія».

Цап

Микола Семенович

Лікар-ортопед-травматолог

1987 р. закінчив Івано-Франківський державний медичний інститут, за спеціальністю «Лікувальна справа», вища кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Ортопедія і травматологія».

Чуба

Володимир Іванович

Лікар-хірург-судинний

1971 р.н.

1996 р. закінчив Івано-Франківську державну медичну академію, за спеціальністю «Лікувальна справа», сертифікат лікаря-спеціаліста зі спеціальності «Судинна хірургія», вища кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Хірургія».

Кізло

Марія Петрівна

1968 р.н.

1988 р. закінчила Бориславське медичне училище, за спеціальністю «Фельдшерська», вища кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Сестринська справа».

Сестри медичні (палатні) – 7 чол. (вища – 3, перша – 1, без категорії – 3)

Сестра медична в перев’язочній – 1 чол. (вища – 1)

Сестри медичні процедурного кабінету – 1 чол. (без категорії – 1)

Молодші медичні сестри з догляду за хворими