Фізіотерапевтичний кабінет

Фізіотерапевтичний кабінет є структурним підрозділом Трускавецької міської лікарні який забезпечує своєчасність і повноту надання фізіотерапевтичного, лікування та лікувальної фізкультури пацієнтам лікарні.

Завдання фізіотерапевтичного кабінету:

Проведення кваліфікованого лікування хворих із застосуванням фізіотерапевтичних методів та методик, масажу та ЛФК.

Фізіотерапевтичний кабінет призначений для проведення основних видів електролікування, світлолікування та теплолікування.

Надання гарантованого рівня відновного лікування за індивідуальними комплексними програмами.

Дьорка

Марія Василівна

Завідувач

фізіотерапевтичного кабінету