Комунальне Некомерційне Підприємство "Трускавецька Міська Лікарня" Трускавецької Міської Ради

Перелік платних послуг

Додаток

до рішення міської ради

  №1122 від 22.11.2018 p.

 

 

Перелік платних послуг

які надаються КНП «Трускавецька міська лікарня» ТМР

 

1.Косметологічна допомога, крім тієї, що подається за медичними показаннями.

2.Анонімне обстеження та лікування хворих, заражених хворобами, що передаються статевим шляхом, а також хворих на алкоголізм і наркоманію (крім обстежень на ВІЛ та СНІД).

3.Операції штучного переривання вагітності в амбулаторних умовах (методом вакуум-аспірації у разі затримки менструації терміном не більш як на 20 днів) та у стаціонарі (до 12 тижнів вагітності), крім абортів за медичними і соціальними показаннями.

4.Медичні огляди:

- для отримання виїзної візи (крім службових відряджень державних службовців та при виїзді на лікування за наявності відповідних медичних документів)

- попередні профілактичні медичні огляди при прийнятті на роботу  (крім випадків, коли медичні огляди проводяться за направленнями органів державної служби зайнятості)

-  медичні огляди для отримання посвідчення водія транспортних засобів

- медичні огляди для отримання дозволу на право отримання та носіння зброї громадянами

- періодичні профілактичні медичні огляди

5.Зубне протезування.

6.Стоматологічна допомога, що надається госпрозрахунковим відділенням.

7.Медичне обслуговування закладів відпочинку всіх типів, спортивних змагань, масових культурних та громадських заходів тощо.

8.Лабораторні, діагностичні та консультативні послуги за зверненнями громадян, що надаються без направлення лікарів.

9.Медична допомога хворим удома (діагностичне обстеження, процедури, маніпуляції, консультування, догляд), крім осіб, які за станом здоров'я та характером хвороби не можуть відвідувати заклад охорони здоров'я.

10.Перебування у стаціонарі батьків у зв'язку з доглядом за дітьми віком понад 6 років, якщо це не зумовлено станом хворої дитини.

11.Проведення профілактичних щеплень особам, які від'їжджають за кордон за викликом, для оздоровлення в зарубіжних лікувальних або санаторних закладах, у туристичні подорожі тощо за власним бажанням або на вимогу сторони, що запрошує.

12.Проведення профілактичних щеплень усім особам, які бажають їх зробити поза схемами календаря профілактичних щеплень в Україні.

13.Медичне обслуговування за договорами із суб'єктами господарювання, страховими організаціями (в тому числі з Фондом соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України).

14.Медичне обслуговування іноземних громадян, які тимчасово перебувають на території України, в тому числі за договорами страхування.

15.Видача бланків особистої медичної книжки.

16.Перебування громадян за їх бажанням у медичних закладах з поліпшеним сервісним обслуговуванням.

17. Надання послуг по медичному обслуговуванні пацієнтів за договорами які перебувають в м.Трускавець.